Maaküttega maja Kakumäel korteri hinnaga + krunt 1510m2 

Krunt: 1510m2
Elamsipind: 90m2
Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 2

Kui Sa otsid rahu ja mõnusalt väikest valget kodu linna ja ranna vahetus läheduses, siis see äsja renoveeritud maaküttega maja on just Sulle! Lisaks on kodul suur ja avar kõrghaljastusega aed.

Maja fassaad on värskelt värvitud ja soojustatud, maaküte paigaldatud, uus soojustatud plekkkatus, krundil robotmuruniitja kaablid maas, valguskaabel (interneti võimalus 1GB/s), G4S valvesüsteem nii majas kui kõrvalhoones. Peaaegu kõik need tööd on tehtud ajavahemikus 2017-2018.

Esimesl korrusel:
- tuba-kabinet
- avatud elutuba- köök + kamin
- esik
- wc
- terrass (30m2)

Teisel korrusel:
- kaks magamistuba
- vannituba (vanniga)
- rõdu
- trepihall

Lisaks majale on hoovis abihoone (60m2), kus on puukerisega saun+ garaaz kahele autole automaatselt avanevate ustega. Saunaosa ja katus on soojustatud. Hoonet kütab maaküte.

Igakuised kulud:
vesi+ kanal 14 eur
Eesti Energia ca 40 eur/ suvi ja ca 80 eur/ talv
G4S 23 eur
prügi 10 eur
Telia 37 eur

Selles kodus on kõik valmis ning värske. Selle kodu eest on kantud head hoolt!
Miks maja müüakse- sest pere on suurenenud :)!

Kaukmägi- see on elustiil. Tennised jalga ja 10-ne minutuga jalutad randa või sõidad rattaga randa & surfama :), lähedal on raba- ja jooksurajad, restoranid ja Kakumäe sadam.

Nii. Kui Sa nüüd tundsid ära, et see kodu ongi see kodu :), siis anna mulle märku ja lepime aja kokku millal Kakumäel, Viige 5 kohtume.

Ikka head
Piret

Tehnilist infot:
Ehitisregistris on maja ja abihoone seisund "kasutusel" (ehr-is hoone püstitamise kohta ehitus- ja kasutusload puuduvad. Kuna tegemist on enne 1995 aastat ehitatud elamuga, siis ehitus- ja kasutusloa info elektroonilises andmebaasis ei ole nõutav). Seega on hoone püstitamine olnud seaduslik. Hetkel tegeletakse Ehitisregistris andmete õigeks muutmisega ja maja kasutusloa saamine on viimases faasis.


Majaplaanid on mul olemas. Lihtsalt küsi ja saadan :).