MÜÜDUD: Rookatusega käsitööpalgist moodne basseiniga maja kadakate vahel

Krunt: 5868m2
Elamsipind: 126,5m2
Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 2

See moodsas võtmes Leonhard Lapini poolt kujundatud rookatusega helehall palkmaja on unistus igale eestlasele- Saaremaa, kadakad, meri, lambad, hobused ja päike.

Rannaküla asub 20- minutilise autosõidu kaugusel Kuressaarest, 15 minutit Mändjalast. Uude ja mõnusalt väikesesse ühtse stiiliga kümne rookatustega majapidamisega külla viib asfalttee. Rannakülas on rahu ja kokkuhoidev kogukond.

Maja asub Eesti kõige päikselisemas kohas -Vilsandi rahvuspargi vahetus läheduses (kui mujal Eestis on pilves ilm, siis Vilsandil paistab päike). Elu justkui teises kliimavöötmes ja kõik mis kasvama pannakse, see kasvab.

Sellel majal on olnud helde peremees- kõik on töökorras ja puhas, kasutatud ainult parimaid materjale. 2019 lisandus majapidamisse ka välibassein. Maja hoovipoolsemat külge ääristab tammeterrass, kus saab päevläbi päikest nautida või siis vajadusel päikese- või tuulevarju minna. Hommikukohvi saab nautida köögipoolsel terrassil ja õhtupäikest elutoapoolsel terrassi osal. Majal ja päikesel on omavaheline koostöö!

Maja esimesel korrusel asub: köök, avatud elutuba+ söögituba, õhkküttega kamin, majapidamisruum, puuküttega saun ja tualett.

Teisele korrusele jäävad kaks avarat magamistuba, suurem vannituba ning avatud puhkeala- raamatukogu, kus on võimalik vajadusel ka külalisi majutada.

Maja värvilahendusd nii väljast kui seest on arhitekti- kujundaja L.Lapini poolt valitud. Maja ustel on sinine klaas, mis mängib efektselt majja tuleva päikesega. Lasita täispuitaknaid ääristavad muhu värvides aknaraamid.

Rand on kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Rannatee on ääristatud kadakatega ning teel randa kohtab sageli lambaid ja hobuseid.

Maaküttega maja on ehitatud mugavaks aastaringseks elamiseks, ülalpidamiskulud aastas jäävad 550EURi juurde. Majas G4S valveteenus.

Rannaküla kogukonnas on toredaid inimesi, kes on nõus hoolitsema kasvava muru eest ning olema mandriinimesele kohapealseks heaks saadikuks. Vald hoolitseb talvel teede heaolu eest.

Kui Su unistus on olnud omada kodu või suvekodu Saaremaal, siis see on Sinu võimalus!

Soovid vaatama minna- hea meelega!