Vabaduse Villa & külalistemaja
www.vabaduse.ee 


Krunt: 2494m2
Elamsipind: 625m2
Korruseid: 3
Tube: 12
Magamistube: 7

Hind: 995 000 EUR

www.kv.ee/3191706

Vabaduse Villa- klassikaliselt luksuslik elustiil ootab Sind vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel südalinnast! Väärikas ja autentne Nõmme klassika.

Vabaduse puiesteel on kaks stiilselt heledates toonides villat ja aednike poolt hooldatud kõrghaljastusega kinnistu (2494m2), mis pakub vaikust ja rahu ka kõige nõudlikumale kliendile.

1930-datel ehitatud funkstiilis villa on renoveeritud järjepidevalt läbi aegade ning hoitud Nõmmele omaselt puhast stiili ja samas on kaetud kõik moodsa kodu funktsionaalsed omadused.

Peamaja viimane renoveerimine lõppes 2014 ja samal ajal valminud külalistemaja on Sinu unistuste elu algus.

Villas on kõik hoolikalt läbimõeldud- peamaja asetseb krundi keskpaigas ning kogu elu on suunatud maja tagumisele küljele. Maja taga on filmilikult ilus väliterrass, mis on ideaalne koht pidulikeks ja privaatseteks aia- terrassipidudeks. Päikesetee soosib heldelt maja kõiki kolme terrassi läbi päeva.

Veel. Kinnistu tagumine külg on piiritletud kaitse all oleva männipargiga, mis võimaldab nautida loodust, tervisejooksu ja rahulikku elustiili linnas.

Igal õigel villal on oma külalistemaja. Nii ka siin! Külalistemaja (88,2m2/ 3 tuba avatud köögiga), mis hetkel on kasutusel peretütre koduna, omab ka privaatset sissepääasu pargi poolt. See ongi teine kodu kui seda vaid soovida. Või külalistemaja. Või abihoone. Kindel on see, et keegi ei sega kedagi!

Kaks klassikaliselt luksuslikku kodu ühel kinnistul! Üks suurem, teine väiksem.

Peamajast lühidalt:

Esimesel korrusel on valgusküllane külaliste vastuvõtusaal ja kaminaga nõupidamisteruum. Avar ja klassikalises stiilis sisustatud elutuba on ühendatud köögi ja söögitoaga. Viimaselt pääseb õue maja kõige suuremale ja luksuslikumale terrassile.

Teisel korrusel asuvad magamistoad ning majale kohaselt väärikas kabinet vaatega aiale. Suures magamistoas (master bedroom) kõrguvad maast laeni aknad ning toa juurde kuulub uhkelt sisustatud walk-in-stiilis garderoob ning vannituba.

Kolmandal korrusel asuvad kaks magamistuba, garderoob ning vannituba. Lisaks terrass, mis avaneb Vabaduse puiestee poole.

Kinnistule pääseb läbi stiilse raudaia, mille autovärvad avanevad puldist. Autosid saab parkida kahekohalises garaažis, kuid maja ümbritsevas aias on ruumi veel kümnele sõidukile.

Kui Sa tahad Eestis elada kui filmis, siis oled oodatud! See on Sinu elustiil.

Vaata villat ka kodulehelt: https://www.vabaduse.ee