MÜÜDUD: Suur päikeseline korter Pelgulinnas

4 tuba/ 114m2/ läbi kahe korruse

Korter on läbi kahe korruse ning pakub eramaja avarust vaid 7 minuti kaugusel kesklinnast ja 3 minuti kaugusel Stroomi rannast ning terviseradadest.

Korterile on tehtud kapitaalremont 2019-2020 – interjöör on klassikalise ajatu stiiliga, kasutatud on heledaid neutraalseid toone ja palju tamme puitu. Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale. See käib nii põrandakattematerjalide - naturaalse parketi, Itaalia keraamilise plaadi, kork-põrandate; massiivpuidust liistude, tapeetide, värvide kui ka kõigi teiste materjalide kohta.

PLANEERING – korter on suur (120m² – sh 5.5m² rõdu) ja avatud ning asub kahel korrusel.

Korteri aknad avanevad kolmes suunas tagades avarad vaated rohelusse (magamistoast avaneb vaade kõrghaljastusega rohe-alale, mis ääristab jalgpalliväljakut; köögist, söögi-, elu- ja lastetoast avaneb vaade Taime ja Rukki tänava madalate majade aedadele). Hommikupäike langeb kööki, elutuppa, söögituppa ja rõdule; magamistoast saab pikalt nautida pärastlõuna päikest kuni loojanguni.

I-korrus
• esik – suures esikus saavad ka paljuliikmelise pere kõik liikmed korraga välisriideid selga ja jalanõusid jalga panna. 2019 kevadel tehtud remondi käigus asendati vana ripplagi uue värvitud sile-laega, sinna paigaldati ka uus elektrikaabeldus; värviti seinad. 2020 suvel paigaldati uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes on profiil-liist. Põrandal on keraamiline plaat, selle all põrandaküte. Esikus on uus garantiiline integreeritud väga suur jalanõudekapp. Välisuks on metall-turvauks, kus on 2 eraldi lukustust. Korteris on G4s turvasüsteemi valmidus.
• külaliste wc – väga eksklusiivne ja luksusliku interjööriga wc renoveeriti täielikult 2020 kevadel; uus garantiiga vaikselt sulguva kaanega tualett-pott, uus garatiiga tugevkullatud 18K disain-segisti, uus naturaalsest jõekivist tahutud valamu, vana ripplae asemel uus värvitud sile-lagi, kus on uus elektrikaabeldus ja uus garantiiga valgusti, uus pestav vinüül-tapeet; uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes profiil-liist. WCs on uus automaatne ventilatsiooni-süsteem. Põrandal on keraamiline plaat, selle all põrandaküte. WCs asub juurdepääs veenäitudele ja vee filtri süsteemile.
• saun koos dušširuumiga – saun on mõnus koht lõõgastumiseks ja lõdvestumiseks aastaringselt. Peale kuumalt lavalt tulekut saab ennast jahutada rõdul istudes (kuna ühtegi vastasmaja ei ole, siis saab rõdul nautida privaatsust). Saunas on termotöödeldud saarest lava ja sisevooderdus. Saunas on elektrikeris Harvia. Dušširuum renoveeriti täielikult 2020 kevadel; uus garantiiga duššikabiin; uus garantiiga dušš, renoveeritud plaat-seinad. Vana ripplae asemel uus värvitud sile-lagi, kus on uus elektrikaabeldus; uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes profiil-liist ja uued garantiiga valgustid. Põrandal on keraamiline plaat, selle all põrandaküte. Saunas ja dušširuumis on uus automaatne ventilatsiooni-süsteem. Perele vajaliku sooja vee tagab 200L Atlantic soojaveeboiler, mis asub pööningul (ostetud 3 a tagasi).
• köök – avar ja funktsionaalne köök on iga perenaise unistus. Korteri sisekujundust läbiv klassikaline stiil jätkub ka köögis. Ruum renoveeriti täielikult 2019 sügisel; uued garatiiga seinakapid, uus seinaäärne köögi-saar, uus garantiiga kivist valamu ja segisti. ARS Sisustus renoveeris alumised kapid. Töötasapind on graniidist. Köögis on uued integreeritud ahi ja nõudepesumasin. Induktsiooni pliit, suur külmik, kubu ja pesumasin. Seinad värviti ja vana ripplae asemel on värvitud sile-lagi, kus uus elektrikaabeldus; uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes profiil-liist. Põrandal on keraamiline plaat, selle all põrandaküte. Aknal on 3-kordne pakett.
• Söögituba – 17m². Avarasse söögituppa mahutub suur laud, kus saab võõrustada kuni 12 inimest. 2020 suvel lihviti ja õlitati tamme puitpõrand; 2019 suvel värviti seinad. Vana ripplae asemel on värvitud sile-lagi, kus uus elektrikaabeldus; uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes profiil-liist. Toa kütteks saab talvel kasutada kas õhksoojuspumpa (asub rõdul) või soojust salvestavat kamin-ahju (elutoas). Toas on 2 väga suurt 3-kordset pakett-akent.
• suur elutuba – 26m². Elutuba on avar ja valgusküllane ning soojust salvestav kamin-ahi lisab elava tulega õdusust ja meelerahu. Aknad on kahte suunda. 2020 suvel lihviti ja õlitati tamme puitpõrand; 2019 suvel värviti seinad. Vana ripplae asemel on värvitud sile-lagi, kus uus elektrikaabeldus; uued puidust põranda- ja seinaliistud, laes profiil-liist. Toa kütteks saab talvel kasutada kas õhksoojuspumpa või soojust salvestavat kamin-ahju. Rõdu uks ja 2 suurt akent on 3-kordse paketiga.
• suur rõdu - 5.5m². Kaunite lilledega rõdu pakub ideaalset võimalust nautimaks hommikukohvi mõnusa päikesepaiste käes. Samas ei tasu kasutamata jätta võimalust aastaringseks grillimiseks gaasigrilliga. Põrandal on keraamiline plaat ja nurgas asub väga vaikne õhksoojuspump. Rõdu uks on lukustatav turvalisuse tagamiseks.

II-korrus – teisele korrusele viib elegantne tamme massiivpuidust trepp, mis renoveeriti äsja (astmelauad lihviti ja õlitati koos põranda renoveerimisega; ülejäänud osad viimistleti valgeks)
• avatud kabinet ja koridor - tegemist on 9m² avatud toaga, mida praegu kasutatakse kabinetina, kuid uue omaniku soovil on võimalik see lisaseinaga muuta täiendavaks magamistoaks või garderoobiks. Toas on 2 Velux puitraamiga katuse akent, põrandal uus valgendatud tamme laminaat. 2019 kevadel värviti seinad, renoveeriti uksed ja 2020 suvel paigaldati uued massiivpuidust põranda- ja uste piirdeliistud. Kabineti ja koridori kütteks saab talvel kasutada kas õhksoojuspumpa või soojust salvestavat kamin-ahju. Korstnajalg jookseb mööda seina katusele, kus liigub soojus läbi võrede ruumi.Korstnajala ümber on valmistatud eritellimusel integreeritud raamaturiiul.
• Vannituba - suur Balteco mulli- ja massaaživanniga vannituba pakub võimalust lõõgastuda vannis, nautida massaaži ja vaadelda läbi suure akna puude latvu. Vannituba läbis täieliku uuenduse 2020 kevadel. Uus pinglagi, uued garatiiga ülemised vannitoa-kapid, uus Balteco kivi-sulam töötasapinnaga valamukapp, uus peegel ja uus peegli-valgusti, uus garantiiga vaikselt sulguva kaanega tualett-pott. Seinad ja põrand on renoveeritud. Laes uus elektrikaabeldus ja uued garantiiga valgustid. Vannitoas on väga suur peegel-aken, mis on trepi poolt vaadates peegel ning vannitoast vaadates täidab akna funktsiooni võimaldades päevavalguse langemist ruumi. Vannitoas on põrandaküte. Uus on ka ventilatsiooni-süsteem.
• Magamistuba – päikesekiirgus langeb tuppa peale lõunat ja paistab kuni loojumiseni. Avaral toal on 2 Velux puitraam-akent integreeritud pimendavate ruloodega. Puitraamid on hiljuti kaetud Osma õlivahaga. Toas on suur Elfa peegelustega garderoob. Põrandal on naturaalne kork. 2019 kevadel värviti seinad ja paigaldati loodus-teemaline fotopilt, renoveeriti uks ja 2020 suvel paigaldati uued massiivpuidust põranda- ja uste piirdeliistud. Laes on ventilaator-lamp ja seinas infrapuna paneel (paneelil olevat pilti on võimalik eemaldada või väljavahetada)
• Lastetuba – suur ja lastepäraselt sisustatud tuba on iga pisikese poisi unistus. Ühte seina dekoreerib „Cars“ teemalin tapeet. Sein tapeedi all on valgeks värvitud ning sellest tulenevalt kergesti eemaldatav, et sobitada tuba vastavalt enda vajadustele. Avaral toal on 2 Velux puitraam-akent integreeritud pimendavate ruloodega. Puitraamid on hiljuti kaetud Osma õlivahaga. Toas on suur integreeritud Elfa garderoob peegeluksega. Põrandal on naturaalne kork. 2019 kevadel värviti seinad, renoveeriti uks ja 2020 suvel paigaldati uued massiivpuidust põranda- ja uste piirdeliistud. Laes on uued garantiiga integreeritud Spot-LED valgustid. Infrapuna paneel asub laes.

• Pööning – korteri kohal on suur pööning, kuhu pääsev ainult korterist. Soovi korral on võimalik seda korteriühistult rentida ja korteri laiendusena väljaehitada.

PARKIMINE – notariaalselt fikseeritud kasutuskorra alusel kuulub kinnises automaatväravaga parklas üks parkimiskoht korteri juurde + teist fikseeritud parkimiskohta saab juurde üürida 15€/kuus. Tänaval on tasuta parkimine ja kohti jagub.

• korteril on keldris 5m2 panipaik.

KÜTE – täielikult on äsja väljavahetatud kogu korteri küttesüsteem – soojust salvestav kamin, õhksoojuspump, infrapuna paneelid
◦ kamin-ahi, Prantsuse tootjalt Les Radiantes, malmist kaminasüdamikuga kütab läbi kahe korruse. 2019 sügisel ehitas 5 taseme kvalifikatsiooniga potsepp kamina ümber soojust salvestavaks kamin-ahjuks lisades soojamüüri. Lisaks vahetati täielikult välja korsten ja korstnašaht. Kaminal on olemas kogu vajamingev dokumentatsioon ja Päästeameti luba.

◦ õhksoojuspump – hea alternatiiv kamin-ahjule. Palavate suvedega saab kasutada õhujahutina. Samsung AR18 välisosa 5,2 kW - kõige võimsam kodukasutuseks, väga vaikne, paigaldatud 2019 kevad, garantiiga

◦ üleval on magamistubades infrapunapaneelid – Sundirect PE1000-Plus, sisseehitatud termostaadiga, väga ökonoomsed, kütavad 15m2 toa 16C pealt 21C peale 15 min; reguleerida saab ka telefoni äpist. Infrapunapaneel on energiasäästlik—akumuleerunud soojus jahtub aeglasemalt kui õhk. Nii on küttepaneel võrreldes tavalise elektriradiaatoriga 30-40% energiasäästlikum. Säilitavad õhuniiskuse. Paigaldatud 2019 kevad, garantiiga.

◦ Magamistoas on laes ventilaator-lamp Starfun Bungonia (väga vaikne, A++ energiaklassiga), mis suvel palavate ilmadega jahutab õhku ja talvel saab kasutada lae alla tõusnud sooja õhu ühtlustamiseks ruumis.

◦ vannitoas, saunas, dušširuumis, wc-s, köögis ja esikus on põrandaküte.

KOMMUNAALKULUD – tulenevalt targast kombineeritud küttesüsteemist on arved väiksemad kui kaugkütte puhul. Arved 2020 115€(august), 139€(juuli), 142€(juuni), 205€(mai), 213€(aprill), 256€(märts), 194€(veebruar), 255€( jaanuar).


Müügipõhjus - majaost

Kui Sul tekkis huvi selle miljööväärtuslikus piirkonnas asuva klassikalises stiilis korteri vastu, siis anna märku ning lepime sobiva aja vaatamiseks kokku.

Aitäh
Piret