Renoveereitud ja minimalistlik kodu Kopli lõpus. Ideaalne noorele inimesele!

1tuba/ 16,3m2/ 1korrus
Hind: 37 990 EUR

www.kv.ee/3213334 

Kui Sulle meeldib rahu ja vaikus, natukene hipiliku- vaibiga noored inimesed. Sulle meeldib Kopli ja selle tulevikupotentsiaal, privaatsus ja salapära. Siis loe allolevat kuulutust.

Minimalikstlikus stiilis pisikene tuba-korter koos kõigi eluks hädavajalikuga- ilus vannituba, pesumasin, moodsas võtmes väikene kööginurk ja magamisase teisel tasapinnal, kuhu pääseb trepist - ootab uut elanikku!

Kogu kodu ulatuses on paigaldatud põrandaküte (suvel elektrikulu kokku 25eur/ talvel 55eur), lisanduvad korteri üldkulud. Maja remondifond iga kuu on 23 euri.

Korterisse jääb kogu piltidel nähtav sisustus ning tehnika (va televiisor).

Majal on hästi tegutsev korteriühistu (kokku 31 korterit, kus kõigis on elanikud), millel on plaanis sel aastal lõpetada koridoride ja keldrite remont. Järgnevatel aastatel on plaanis muinsuskaitse all olevat välisfassaadi hakata renoveerima. Vahetatud on torustik (2016a) ja elektrijuhtmestik (2019).

Antud korter asub maja esimesel korrusel, korteri aknad on vaatega maja ette. Parkimine on maja ümbruses muidugi tasuta.

Korter asub väga vaikses piirkonnas, kus on olemas kõik eluks vajalik ning lisaks tunnetad mere vahetut lähedust. Suureks boonuseks mugav transpordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega (bussi- ja trammiliiklus).

Kui oled huviline, siis helista mulle ja lähme koos Koplisse!