Uus penthouse-tüüpi rõduga disainkorter linnas

2-tuba/ 55m2
€850/kuu 

Linna- ja merelähedane lifestyle ootab Sind!

Moodne penthouse-tüüpi disankorter on just saanud valmis privaatses kinnise sisehooviga Mündriku residentsis. Linn, kohvikud, meri- kõik on vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Kodu B-energiaklassiga majas koos parkimiskohaga maa-aluses garaažis.

Korteris on avatud köögiga elutuba, rõdu, üks magamistuba, aknaga vannituba ja esik koos suure ja kvaliteetse garderoobiga. Korteri köetav pind on 56 m2, millele lisandub 6,3m2 külg-merevaatega rõdu. Esikus ja magamistoas on sisseehitatud garderoobikapid.

Korterisse on loodud kaks kodukontori kohta! Lisaks kogu vajaminev olmetehnika- kuivatiga pesumasin, nõudepesumasin, külmik + veinikülmik. Moodne elu, kõige peale on mõeldud.

Tubade puhta õhu tagab soojustagastusega sundventilatsioon.

Korter tuleb koos parkimiskoha ja panipaigaga maa-aluses soojas garaažis. Moodsatele inimestele on maja ees ja hoovis jalgrataste parkimiskohad.

Siseviimistlust iseloomustavad selged puhtad jooned ning naturaalsed- kaasaegsed viimistlusmaterjalid. Mööbel on suures jaos Occo' st eritellimus.

Jahu tänava majade väliskülgi liigendab Rootsi punane või pruun püstipidi laudis ja samas toonis puitribistikuga kaetud rõdud. Majdes vaid 8-15 korterit.

Esmased kulud lepingu sõlmimisel:
- ühe kuu üür ettemaksuna €850
- lepingutasu €850

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse ning tõsiste tervisemurede korral kindlustuse. Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega - tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga - 2,5% kuuüürist. #tagatisrahata

Korter on vaba sisskolimiseks.

Kui korteri vibe meeldib, anna märku ja lähme koos vaatama!

Piret
t: +372 56 26 3847
e: piret@kinnisvaramaakler24.ee
KVM24