Pelgulinna terrassiga kodu justkui ajakirjast

3 tuba/ 71,4m2/ läbi kahe korruse


Müüki on tulnud omanäolise planeeringuga korter populaarses Pelgulinna piirkonnas renoveeritud majas.

Korter asub kolmekorruselise maja esimesel korrusel. Aknad avanevad sisehoovi, tagades vaikse ja hubase olemise. Kui Sa soovid elada Pelgulinnas, omada privaatse sissepääsu, terrassi ja kaminaga kodu, oma parkimiskohaga kinnises hoovis, oled oodatud Härjapea tänavale!

Korter on eraldi sissepääsuga, valgusküllane, läbi kahe tasapinna - esimesel korrusel on suur esik garderoobikapiga, elutuba kaminaga, köök ja wc. Alumisel korrusel kaks eraldi asetsevat magamistuba ja vannituba/wc, vannitoas on elektripõrandaküte. Siseviimistluses on kasutatud heledaid toone, magamistubade seinad on tapetseeritud, ülemise korruse põrandal puitparkett, alumisel korrusel laminaatparkett, vannituba on kaetud keraamilise plaadiga, osaliselt värvitud.

Korterisse jääb sisse esiku suur garderoobikapp, pesumasin ning köögi eritellimusel tehtud köögimööbel ning tehnika: gaasipliit, elektriahi ja nõudepesumasin.

Parkimine on tasuta kinnises hoovis, parklakoht kuulub korteri juurde. Kokku on majas 10 korterit, majas on ühistu, viisakad ja sõbralikud naabrid. Maja kasutusluba on taotlemise järgus, millega tegeletakse aktiivselt.

Majal on oma gaasikatel, mis tagab mõistlikud ülalpidamiskulud. Gaas soojendab nii tarbevee kui ka terve korteri radiaatorid. Korteri kõrvalkulud talvisel perioodil ca 140-180 eurot/kuus, suvisel perioodil 100-120 eurot kuus, lisandub elektrienergia vastavalt individuaalsele tarbimisele.

Korter on täielikult renoveeritud 2011. a. ja hiljem tehtud kergemaid värskendusi.

Asukoht on suurepärane, olemas väga hea ühistranspordiühendus, bussipeatus asub kohe maja lähedal. Lähiümbruses on Telliskivi Loomelinnak, Balti Jaam, Balti Jaama turg, koolid, lasteaed, spordiklubid. Jalutuskäigu kaugusel on vanalinn ja meri.

Kui Sulle see kodu meeldib, kindlasti meeldib, siis anna mulle märku ning kui soov kindel, siis lähme koos vaatama!

Aitäh
Piret